חפש משרה

חיפוש משרות תעסוקרנ''ש

מאגר המשרות הגדול, המעודכן והרלוונטי עבור תושבי השומרון

  שאלות נפוצות

  אנחנו קבוצה של מתנדבים, בלי שום אינטרס מלבד לעזור לכם למצוא עבודה!

  מעבר לזה, עיקר העבודה היא בסינון המשרות בכדי שיתאימו כמה שיותר לאוכלוסייה בשומרון,  גם גיאוגרפית וגם לפי גוון האוכלוסיה.

  אין לנו שום קשר עם המעסיקים, העסקים או תנאי המשרות. אנו עוברים בשבילכם על אתרים ומקורות שמציעים עסקים, ובוררים בלי התחייבות את המשרות שנראה בעיננו שהכי מתאימות לכם, לפי הנסיון והידע שלנו.

  צריכה מקומית זה !

  רותי שפיצר

  איתור וסינון משרות

  רותי שפיצר. סגנית ראש מועצה, מחזיקת תיק החינוך והקליטה, מנהלת מתנ"ס, פעילה ציבורית וחברתית ויזמית. אני מאמינה בחיבורים קהילתיים, ונטוורקינג, על מנת לקדם בעלי עסקים מקומיים, ותעסוקת התושבים, ובמיוחד בזמנים מורכבים אלו.

  בתיה ליה והב

  אחד על אחד עם בעלי העסקים

  בתיה ליה והב,תושבת קרנ"ש, מורה לאומנות ,מתמחה באומנות שיקומית לאוכלוסיה מוגבלת . מעצבת ומפיקת אירועי תוכן . בעלת סטודיו לאומנות לילדים בעלי צרכים מיוחדים ובכלל. פעילה חברתית ברשתות חברתיות וכן פעילת ימין . בעלת "ראש גדול" ליוזמות חברתיות ופרויקטים קהילתיים . פועלת למען אחדות ישראל, ומאמינה שהגרעין הפנימי של נשמת ישראל טמון ברצון להיות טוב ללא שום הגבלה... נתינה ללא תמורה .💗

  תעסוקרנש חיפוש עבודה בשומרון Поиск работы в Самарии

  אוסנת בוצר

  אחראית XXX

  אמנית, יוצרת, בעלת סטודיו בקרנ"ש, מעבירה סדנאות אומנות מעל 30 שנה. פעילה חברתית יזמית ומנהלת את קבוצת הוואטאפ נשות השומרון. המוטו המוביל שלי הוא חיבור בן אישי ואהבת הזולת.