טיפול פנים על ידי קוסמטיקאית מוסמכת דניאלה נוביק גינות קרני שומרון Процедура по уходу за лицом сертифицированного косметолога Даниэлы Новик Геней Карней Шомрон

טיפולי פנים של דניאלה

טיפול פנים הוא טיפול רגיש במיוחד שבו העור עובר התחדשות, ניקוי והחייאה . בשלב הראשוני, מתחילים בניקוי הפנים בסבון המכיל חומצות. אח"כ עוברים ל 2 סוגי פילינגים שונים שמטרתם להשיל את עור המת, ולהשאיר את העור קורן. בשלב הבא העור עובר ניקוי יסודי ועמוק שבו מוציאים את הקומודונים (שחורים), שומנים התת עוריים, והפוסטולות (חצ'קונים). לאחר מכן, יש עיסוי פנים מפנק בעזרת ויטמינים ולחויות שמזין וממיים את העור. לבסוף, מסיימים עם מסכה מרגיעה ומזינה וקרם לחות שמתאים לעור הפנים.

דיקור קוסמטי:

דיקור קוסמטי סיני, הוא טיפול להחייאת ולחידוש עור הפנים ללא צורך בניתוח או הזרקות של כימיקלים. במהלך הטיפול, מוחדרות מחטים קטנטנות  ודקיקות לנקודות מריאיאניות ונקודות נוספות ומשם מתחיל תהליך של ריענון תאי העור וחידושם, ייצור של קולגן טבעי והחייאה של עור הפנים.

הדיקור מעודדת זרימה מוגברת של אנרגיה חיונית במרידיאנים (צ'י) לאזור הפנים. ובכך מעודדת מטבוליזם של תאי העור, כמו אספקת חמצן לריאות, בזכות כך קיים ניקוז רעלים ויצירת תאי עור חדשים. טכניקה זו משפרת משמעותי את גמישות שרירי העור, חיזוקם ומתיחתם. הטיפול מעניק לחות כך שהקמטים יתמלאו ויטשטשו ובכך מאיטה את תהליך ההזדקנות. כל זאת בדרך טבעית מהמאגרים הטבעיים של הגוף. הטיפול כמעט ללא כאב ואף מרגיע.

דיקור קוסמטי וטיפול קוסמטיקה על ידי קוסמטיקאית מוסמכת בקרני שומרון בשומרון דניאלה נוביק Косметическая акупунктура и косметические процедуры у сертифицированного косметолога в Карней Шомрон в Самарии Даниэла Новик

עיצוב גבות:

הגבות משקפות בצורה האמיתית את ההבעות שלנו. גבה שאינה מעוצבת נכון תיצור הבעת פנים משונה ומראה לא טבעי. גבות המעוצבות נכון יכולות לשנות לחלוטין את מראה הפנים בעוד שגבות לא מעוצבות יכולות לקלקל מראה גם של פנים יפות. גבות יכולות לתת תיקון למבנה העיניים ומבנה הפנים. עיצוב הגבות יכול לשנות את הדרך בה אנשים יביטו בך, ייתן לך מראה יותר נשי, יותר סטייליסטי, יותר חכם ויותר מכובד.

למה חשוב כל כך לעשות פדיקור באופן קבוע?

קודם כל, רגלינו נושאות את כובד משקלינו יום יום. כף הרגל נושא במעמסה אדירה הנובעת מפעילויות רבות ומגוונות. היא בנוייה ממכלול של עצמות, גידים, שרירים, כלי דם ועצבים. חשוב מאוד לשמור על בריאות כף הרגל בשלמותה לטפח ולטפל בה.

דבר שני, רגלינו חשופות להשפעות שונות כגון: שינויים במזג האוויר, נעילת נעליים לא מתאימות כמו עקב גבוהה ונעלים מחודדות הגורמות להשפעה על עור הרגל, לחספוס, וסדקים בעור. בעזרת פדיקור ניתן להימנע, למזער ולטפל בתופעות הללו. קבעו תור כבר היום

מגוון מוצרי טיפוח ויופי המומלצים על ידי דניאלה ניתנים לרכישה במכון

צרי קשר

Karnei Haor