מאגר המשרות הרלוונטי הגדול בשומרון

מצאו עבודה והזדמנויות תעסוקה לפי מילות חיפוש, מקצוע ומיקום מועדף

משרות שהועלו אחרונה

לא להפסיק לחפש! ערכו את קו''ח שלכם שוב ושוב, והגישו לכל משרה שנראית רלוונטית!!

כרגע אין משרות פנויות

איך זה עובד בתעסוקרנ"ש?

כל יום אנחנו מסננים מאות משרות המוצעות בשוק, בפלטפורמות ומדיות שונות. כל המשרות הרלוונטיות ביותר נבדקות על ידי צוות המתנדבים המנוסה שלנו, מפורסמים בקבוצת הוואצפ ומתעדכנים כאן, באתר הרשמי
 • סינון מאות משרות בישראל

  מאות משרות ממקורות שונים, נבדקים ומסוננים לי רלוונטיות לעובדים בשומרון
 • חפשו מה שמתאים לכם

  המשרות מתעדכנות באתר לפי סוגי עבודה שונים - קטגוריות. אין צורך בהרשמה
 • הגישו מועמדות למשרה מעניינת

  מצאתם משרה מתאימה? צרו קשר ישיר עם המעסיק\מפרסם, והגישו מועמדות

קצת סטטיסטיקות על עולם התעסוקה של השומרון

הנה נתונים מעניינים על
 • 23

  משרות רלוונטיות יומיות מפורסמות

 • 570

  מחפשי עבודה בתעסוקרנ''ש

 • 13

  חברות יוצרות איתנו קשר

 • 4

  מוצאים עבודה דרכנו בחודש

תעסוקרנ''ש - ההתחלה...

תעסוקרנ”ש קמה בעקבות מגיפת הקורונה, ביולי 2020, והשלכותיה בין השאר על תחום התעסוקה.
תעסוקרנ”ש הינה קבוצה בקרני שומרון רבתי שמטרתה לעזור לתושבים למציאת עבודה ולעזור לבעלי עסקים מקומיים להתפרנס בכבוד.
לצורך כך, הוקמה קבוצת וואטאפ לפני מספר חודשים, בה מעלים משרות 3 פעמים בשבוע, ויום אחר עסקים מקומיים מפרסמים. כחלק משיפור המיזם, תעסוקרנ”ש חברה לאתר העסקים והקניון הוירטואלי של השומרון – קרנש מול (karnashmall).
יוזמת תעסוקרנ”ש כולה קמה בהתנדבות במטרה לעזור איש לרעהו. יובהר כי למנהלי הקבוצה אין כל אחריות לגבי המשרות המפורסמות, או הייעוץ הניתן כאן ומפורסם.
מאחלים שנעזור איש לרעהו ונצליח יחד בחיבורים להחזיר למעגלי התעסוקה חברים ושכנים יקרים, ועידוד רכישות מבעלי עסקים מקומיים.
אִ֥ישׁ אֶת־רֵעֵ֖הוּ יַעְזֹ֑רוּ וּלְאָחִ֖יו יֹאמַ֥ר חֲזָֽק

שאלות נפוצות

השירות ניתן חינם ובאהבה רבה על ידי צוות מתנדבים מנוסה ומסור

לא. השירות שלנו מסתיים באיסוף, סינון ופרסום המשרות כאן (ובקבוצת הווצאפ). את\ה יכולים לפנות למעסיק בצורה עצמאית על ידי שימוש בפרטי ההתקשרות המפורסמים כאן או בכל דרך אחרת הנראית לכם נכונה ויעילה ביותר. אם אתם מעוניינים בעצה, אנחנו כאן גם בשביל זה...

כמו אתרים רבים אחרים, אנחנו בסך הכל מציעים משרות שפורסמו למחפשי עבודה. הייחודיות שלנו היא 1) ההתמקדות בצרכים של מחפשי העבודה בשומרון 2) הסינון היומי של המשרות לפי רלוונטיות 3) הכל בהתנדבות.

צוות תעסוקרנ''ש

מתנדבי תעסוקרנש - עמרם מכבי - מומחה שיווק אינטרנט

עמרם מכבי

איש שיווק ומסחר דיגיטלי. תושב נווה מנחם. מנהל הקניון הוירטואלי לעסקים בשומרון. כחלק מהעשייה הקהילתית הוספתי לקניון הוירטואלי גם את מתחם תעסוקרנ''ש שיסייע למחפשי עבודה בשומרון למצוא את המשרה הרלווטית ביותר עבורם.

משרות רלוונטיות לתושבי השומרון. עבודות שנבחרו בקפידה על ידי צוות השמה מקצועי. מערכת סינון משרות לפי מילות חיפוש המתאימות לעבודה הרצויה, לפי מיקום המשרה ו\או ג'ובים ועבודות לפי קטגוריות. משרות מלאות, חלקיות , זמניות ופרילאנס המפורסמות בערוצי מדיה שונים, מסוננים ומועלאים לאתר תעסוקרנ"ש בשומרון.

רותי שפיצר

סגנית ראש מועצה, מחזיקת תיק החינוך והקליטה, מנהלת מתנ"ס, פעילה ציבורית וחברתית ויזמית. אני מאמינה בחיבורים קהילתיים, ונטוורקינג, על מנת לקדם בעלי עסקים מקומיים, ותעסוקת התושבים, ובמיוחד בזמנים מורכבים אלו.

מתנדבי תעסוקרנש - בתיה ליה

בתיה ליה והב

תושבת קרנ"ש, מורה לאומנות ,מתמחה באומנות שיקומית לאוכלוסיה מוגבלת . מעצבת ומפיקת אירועי תוכן . בעלת סטודיו לאומנות לילדים בעלי צרכים מיוחדים ובכלל. פעילה חברתית ברשתות חברתיות וכן פעילת ימין . בעלת "ראש גדול" ליוזמות חברתיות ופרויקטים קהילתיים . פועלת למען אחדות ישראל, ומאמינה שהגרעין הפנימי של נשמת ישראל טמון ברצון להיות טוב ללא שום הגבלה... נתינה ללא תמורה .💗

מתנדבי תעסוקרנש - אוסנת

אוסנת בוצר

אמנית, יוצרת, בעלת סטודיו בקרנ"ש, מעבירה סדנאות אומנות מעל 30 שנה. פעילה חברתית יזמית ומנהלת את קבוצת הוואטאפ נשות השומרון. המוטו המוביל שלי הוא חיבור בן אישי ואהבת הזולת.

תעסוקרנש